Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

FALOŠNÍ ĽUDIA REŠPEKTUJÚ LEN ĽUDÍ s MOCOU

866

FALOŠNÍ ĽUDIA REŠPEKTUJÚ LEN ĽU

s MOCOU
Často sa stretávam s výsmechom, ponižovaním a urážaním v súvislosti s mojou činnosťou, volebnými výsledkami, ale aj s preferenciami Slovenskej ľudovej strany Andreja Hlinku. Vysmievanie sa za percentá, za neúspech, múdre reči o tom, že ako sa treba spájať, že máme ísť za županom. Že čo chceme, že sme nikto, že sme nič nedosiahli a pod. Ale keď by sa všetci takýto mudrlanti zamysleli, tak by im to došlo, že to nie je našou hanbou, že nie my, čo niečo robíme, si zaslúžime výsmech, ale práve naopak, že to oni zasluhujú výsmech. Že ich postojom a im podobným je strana na tom tak ako je a nie len strana. Miesto toho, aby podporili tých, čo sa o niečo snažia, tak sa radšej vysmievajú a podporujú radšej niekoho u koho zacítia, že z toho niečo môžu mať. Teda, že konajú zo zištných dôvodov a nie z presvedčenia. Je veľmi veľa takých, ktorí sú naklonení viacej SĽS Andreja Hlinku, ako županovi, ale radšej idú a podporia jeho, lebo „má moc“, lebo aj oni môžu mať z toho nejaký prospech, môžu niečo získať a toto je čistá falošnosť a podlosť. Toto nemá nič spoločné s presvedčením a slovenským duchom, ale je to čistá vypočítavosť.
Veľakrát som počul, alebo čítal vetu :
„vieš my by sme volili teba a SĽS Andreja Hlinku, ale keď on je už župan, tak budeme radšej jeho“
Za celkový stav v našej spoločnosti si môže národ sám, svojim postojom, neúprimnosťou, falošnosťou, špekuláciami a vypočítavosťou. Keby sa národ riadil presvedčením, srdcom, láskou k sebe a národu svojmu, keby mal v sebe ducha slovenského a národnú hrdosť, tak stav našej spoločnosti by bol úplne iný. A to nemyslím len hlasy vo voľbách, ale aj podporu akéhokoľvek druhu.
Toto som nepísal preto, že sa chcem ľutovať, ani preto, že by som chcel spochybňovať oddaných voličov župana. Nepíšem to ani zo závisti, či nenávisti. Píšem o voličoch nerozhodných, vypočítavých, neúprimných, bez presvedčenia a špekulantoch. Píšem to tak, ako to je, ako to vidím a akú s tým mám skúsenosť.
Truhlíci a posmievači, nesmejte sa SĽS Andreja Hlinku a jej členom, smejte sa sebe a majte na pamäti, že tento stav nie je naším neúspechom, ale Vašim. Alebo skúste urobiť niečo aj Vy, keď dokážete znevažovať druhých, tak ukážte svoje vlastné kvality. Celkový stav spoločnosti nie je výsledkom jednotlivcov, ale celého národa.

ČO ZASEJEŠ, TO BUDEŠ ŽAŤ !