Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

SPRÁVKYŇA SKLÁDKY ODPADU

0 2 888

SPRÁVKYŇA SKLÁDKY ODPADU

Keď sa pozorne zahľadím na podvodnú advokátku a odmyslím si tie strašidelné šaty na nej, tak sa mi zjaví telesná schránka bez ducha. Telesná schránka bez charizmy, príťažlivosti, jej výzor vypovedá skôr o utrpení, premáhaní sa a strachu. Skysnutý, silený úsmev, žiaden šarm, radosť, žiadna energia a vibrácie, ja túto osobu nepovažujem za žiadnu osobnosť, či autoritu, ale je to chodiaca kopa nešťastia. Myslím si, že táto falošná advokátka už v zárodku trpko oľutovala, že sa na toto dala nahovoriť, že samú seba predala. Nikdy nebude mať na to, aby bola hrdou a dôstojnou prezidentkou Slovákov. Dokonca si myslím, že túto celú maškarádu nezvládne, psychicky sa zosype a vzdá to, nebude si dlho užívať kúpenú falošnú slávu a hojnosť. Zaplatí vysokú cenu za tento špinavý obchod a bude sa snažiť ako tak držať nad vodou, len za pomoci chémie, či zovňajšku, ale svojho biedneho vnútra. Podvod s advokáciou a skládkou, bude proti tomuto nič, len také dedinské amatérske divadielko.

Z tejto podvodníčky nevyžaruje žiadna láska, žiadne odhodlanie, chuť byť ozdobou slovenského národa, byť hrdou zástupkyňou slovenského národa a obhajkyňou jeho práv. Občianka bez morálnych hodnôt a reprezentantka, tlmočníčka, cudzích, protislovenských názorov.

Ona nie je srdcom prezidentka Slovákov, ona je hlásnou trúbou zahraničnej západnej a protislovanskej lúzy, hovorkyňa neoliberálnej západnej spodiny Sodomitov a Mamonárov. Je to rovnaká vojnová štváčka, akým bol a stále je žaluď vzdychavec popradský.

Všetko čo nie je na prirodzenosti, na prirodzených zákonoch a láske postavené, nemá dlhú životnosť, všetko takto umelo vytvorené sa skôr, či neskôr rozpadne, zosype. Tak sa zosype aj falošný úsmev a tvoje temné úmysly s národom slovenským, rýchlo padne aj tvoja umelo vytvorená sláva. Presne tak, ako tvojej tvári, len dočasne pomáha chemická fasáda, tvoja tvár je bez tej omietky, rovnako temná, ako tvoja duša.