Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

MAZUREK a MIZÍK, dve „úbohé“ obete systému. NEbojujú za všetkých tak ako to tvrdia.

0 1 948

Najvyšší súd vytýčil termín procesu s poslancom ĽSNS, Mizíkom na 9. júla a Mazurekom na 3. septembra

Milana Mazureka odsúdil 16. apríla minulého roku Špecializovaný trestný súd (ŠTS) pracovisko Banská Bystrica na peňažný trest 5000 eur. Ak ho nezaplatí, hrozí mu polročné väzenie. Verdikt nebol právoplatný, odvolal sa voči nemu poslanec a tiež prokurátor, podľa ktorého bol trest nízky.

Na toto by som chcel v krátkosti reagovať, nechcem písať o tom, že na Slovensku, čo sa týka slobôd a ľudských práv, konkrétne slobody prejavu, neplatí právo rovnako. Niekto môže povedať, napísať hocičo a nič sa mu nestane, no a niekto nemôže nič, lebo okamžite búcha na dvere KOPKA – KOmunistická Politická Kriminálna Agentúra(NAKA). Mám s Kopkáčmi nejednu osobnú skúsenosť.

K téme by som chcel napísať, a tým, Vás aj informovať, že toto, čo robia teraz s Mazurekom, alebo Mizíkom, robili so mnou oveľa skôr. U mňa to začalo ráno, o 6.00 dňa 4.11.2015, kedy mi na dvere zaklopali policajné orgány. Len čo ma veľmi mrzí, že aj napriek tomu, že som sa snažil ľudí o tom informovať, aby vedeli, že čo sa deje, ale s tým, že som vždy zdôrazňoval a zdôrazňovať budem, že to nerobím pre seba, že nenariekam, ako sa mi ubližuje, ale vždy som vravel, že sa snažím burcovať preto, lebo keď sa to stalo mne, tak sa to môže stať každému jednému z Vás.
No žiaľ, málo z Vás to vzalo vážne a prišlo vyjadriť na súdy svoju nespokojnosť, veľmi málo, no a tiež som márne oslovil Zem a Vek, Extra Plus, Slovenské národné noviny, N. Lichtnera, i ďalších, s tým, že či by neuverejnili, to, čo sa tu začína diať a bude ešte viac. Nuž, buď som dostal vyhýbavú odpoveď, alebo žiadnu.

Dokonca sa neozvali, ani poslanci Kotlebu, ktorých mnohí z Vás, označujú, ako tých, ktorí bojujú za práva Slovákov, ako jediní. Ale vyvediem Vás z vášho omylu, lebo nie, nebojujú za všetkých Slovákov, bojujú len za seba a svojich členov(aj to nie za všetkých). Veľmi dobre vedeli aj o mojich prípadoch, ale v rámci svojich poslaneckých možností neurobili absolútne nič, veď prečo, no nie ? Čo majú oni so mnou, však ? Že by bojovali aj za mňa je nemysliteľné, lebo z toho by nemali nič. Čo by mali z toho, keby sa postavili za každého Slováka ? – v ich zmýšľaní absolútne nič. Kotleba a jeho mopslíci, sa radšej fotia z biednymi a chorými, s tabuľkou v ruke, na ktorej je suma, ktorou im prispeli, s peňazí, ktoré „chcel“ vrátiť, ale nevrátil. Takto si naháňa politický kapitál, na biede a utrpení druhých.

Potom sa, ale stalo to, že chudáčik Miňko, bol obvinený a odsúdený, s pokutou 5000 eur. Ej bolo že to náreku, že čo sa to stalo Miňovi, že s tým treba niečo robiť, vtedy sa ľudia zišli pred súdom, lebo Miňo.

Veď čo by som ja chcel, ja nie som v parlamente a preto na rozdiel od Miňa, nie je dôvod pchať sa mi do zadku.

Veď čo by mohli mať z toho a zo mňa Slováci, keby prišli na moje súdy vyjadriť nevôľu a zároveň sa postaviť tomuto systému na odpor? Jediné čo môžem ponúknuť je to, že stále budem pokračovať v tom čo robím, aj napriek tomu všetkému, čo so mnou poskokovia systému robia. Môžem ponúknuť to, že sa nedám kúpiť a kvôli funkciám nikdy nezmením svoje názory, stanoviská a presvedčenie. Môžem ponúknuť seba, to, že, dá sa povedať, robím „špinavú prácu“, na ktorú vúčšina z Vás nemá gule. Dávam hlavu do slučky, nie len za seba, ale za všetkých, no bohužiaľ, veľmi veľa ľudí si neuvedomuje a tým pádom ani nevie doceniť. V zmýšľaní dnešných ľudí sa také niečo nenosí, česť, úcta, rešpekt a svedomie sú neznáme pojmy. Áno je to tak a je to smutné. Ja som sa zúčastnil na Mazurekovom pojednávaní, lebo si myslím, že tak by to malo byť, že by sa Slováci mali navzájom podporovať, do jedného. Bol som tam preto, lebo sa jednalo o porušovanie ľudských práv a slobôd, že sa niečo podobné stalo aj mne a viem aké to je, chcel som ukázať, že ako by sa to malo robiť. Bol som tam, i keď sa jednalo o kotlebovca, i keď na mňa niekoľko zúfalcov zelených tričkách hádzalo nenávistné pohľady.

Pre takéto postoje egoistov, psychopatov a jedincov trpiacich napoleónovým syndrómom, pre arogantných povýšeneckých despotov, sme tam kde sme.

Okrem iných praktík, KOPKÁČOV a špeciálnych idiotov, teda prokurvátorov, ako šliapať po mojich, ústavných, ľudských právach a slobodách, vymysleli aj to, ako urobiť zo mňa svedka prokurvatúry, vo veci obvinenia Mizíka a Kotlebu. To musel ten špeciálny retardér, veľmi dlho rozmýšľať, kým mu napadla taká geniálna myšlienka, ako urobiť zo mňa svedka, proti Mizíkovi a Kotlebovi. Určite to tento pánko oľutoval. Zrejme tým chcel vyvolať ešte väčšie nezhody, možno dúfal, že si skočíme do vlasov. Ale Kotlebov prípad, ohľadom 1488, sa pred súd nedostal a v prípade Mizíka som vypovedal v zhode s jeho obhajobou, i keď som vôbec nevedel, že na čom ju bude mať postavenú.

Ale aj napriek tomu, že aj svojim svedectvom som prispel k oslobodeniu Mizíka, sa mi dostalo do uší, že som ho potopil na súde. A na koniec ma ešte prekvapila informácia o tom, že Mizík sa čudoval, že ako je možné, že som si na súde v Pezinku, „vydobyl“ to, že mi bolo vyplatené svedočné. Toto trápilo váženého poslanca, nad týmto sa pozastavil, čím zo seba urobil ešte väčšieho vola, akým je. Ide o to, že ako svedok som mal podľa paragrafu 140, Tr. poriadku, nárok na náhradu nevyhnutných výdavkov……ach pán poslanec, pán poslanec…Nič v zlom, ale myslím si, že u pána poslanca chýbajú elementárne znalosti