Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

ZLOČINEC VZDYCHAČ ŽALUĎ

0 5 231

Tento, už na pohľad nepríjemný jedinec, kráľ podvodníkov, dosadený americkou ambasádou do prezidentského úradu. Vojnový štváč, zradca národa a vlasti, úplne bez cti, morálky a svedomia. Bol vymenený, ďalšou bábkou, dosadenou vyvolenými sionistami, tieto protislovenské záškodnícke jedince nastúpili zrejme cestu budovania tradície. Tradície, podľa ktorej sa prezidentom stane osoba neznáma, podvodnícka s podvodníckymi sklonmi. Lenže správkyňa skládky odpadu, má predsa len navrch, ešte ani nezačala a už predbehla zločinca Kisku. Falošná advokátka, začala úradovať, na základe nezákonnej inaugurácie a toto sa nepodarilo ani vzdychačovi žaluďovi.

Tento zlosyn, odľud, celkom bez hanby vyvíjal protislovenskú činnosť v úrade kde bol dosadený peniazmi Rothschilda a zaumienil, že v tejto činnosti bude pokračovať aj naďalej.

VZDYCHAČ ŽALUĎ, bol raz vyhlásil :

„ĽUDSKÉ PRÁVA NESMÚ BYŤ NADRADENÉ OBCHODNÝM ZÁUJMOM“

Takže tento niktoš raz vyriekol takúto vetu a teraz zakladá stranu s názvom „Za ľudí“, no nie Andrejko, určite nie, lebo tvoj Boh je Mamona, tebe ľudskosť, úcta k národu a samotný život človeka nič nehovorí. Si odchovaný na špekuláciách, úžere a podvodoch. Ty veru za ľudí nebudeš nikdy bojovať a ani si nebojoval. Si len hnusný úžernícky lobista vojenského priemyslu, mopslík rotcshildovských bánk a nadnárodných korporácií. Nedokážeš nič, len vzdychať, urážať národ a štvať proti Rusku, páchať protinárodnú a protištátnu činnosť. Si len nechutná telesná schránka, bez duše, pre ktorú sú pojmy, ako česť, morálka a svedomie, úplne neznámymi pojmami.

Ako Vzdychač Žaluď, zavzdychal :

„Mali by sme prijať aspoň zopár tisícok imigrantov“

Nuž ty „moderný žaluď“, čo keby si skúsil, prv, ako začneš trieskať o prijatí migrantov, vyžiť celý mesiac, z dôchodku 280 eur. Presne tak, ako musí vyžiť tisíce dôchodcov, ktorí odpracovali 40 rokov.

Potom si vyskúšaj byť robotníkom, ktorý drie za minimálnu otrockú mzdu, v otrockých podmienkach, na takých darebákov, ako si ty. A to nie je všetko, skús z tých peňazí zaplatiť nájom, nachovať rodinu, zaplatiť školy, zaobliecť a žiť na úrovni. Dovoľ si v týchto podmienkach ešte ochorieť a ísť na PN. No len pekne skús. Tiež by bolo dobre, keby si ochorel a začal behať po okresných nemocniciach, po vyšetreniach od výmyslu sveta, alebo sa tiež nechal hospitalizovať na nejakom oddelení.

Skús to, ale nie ako vlastizradca z paláca, ale ako obyčajný človek, menom Žaluď. Potom len uvidíš, ako sú na tom nemocnice a pacienti, resp. celé zdravotníctvo. Tiež by som ti odporučil, prežiť časť života, ako telesne postihnutý človek, to by si určite očami gúľal očami, ako keď vzdycháš a táreš bludy, keby si zistil, ako s takýmito ľuďmi, nakladá tento „moderný“ štát.

Tiež by nebolo od veci, vyskúšať žiť v spoločnosti údenáčov z dovozu, ktorí majú ešte menšie IQ ako ty, ktorých tak veľmi chceš tu na Slovensku. Nie som si istý, či by sa ti páčilo podržať, dobre vybavenému, „záchrancovi našej kultúry a ekonomiky“. A určite by nebolo na škodu, žiť v blízkosti domácich údenáčov, ktovie čo by sa ti viac páčilo, mať natrhnutú riť z dovozu, alebo byť obeťou pravidelnej domácej šikany, lúpeží, krádeží a diskriminácie zo strany vlastného štátu, na úkor domáceho údeného.

Keď toto všetko podstúpiš, ty jeden moderný vzdychač žaluďový a pokúsiš sa pohľadať v sebe, niečo také, ako svedomie, tak by sa ti to malo podariť pochopiť, že migranti tu miesto nemajú. Ale keď ani takéto, dôvody by ti nepomohli zmeniť názor o prijatí migrantov, tak potom by bola na mieste iná metóda. Poriadne ťa spráskať bičom a nechať ťa ručne vysadiť zemiaky na celom Spiši, o chlebe a vode.

Aby bolo jasné, ty jeden retardovaný moderný žaluď – o tom, že by Slovensko malo prijať, čo i len jedného migranta, bude možné uvažovať len vtedy, keď :

– bude odstránená sociálna nerovnosť a nespravodlivosť

– keď bude odstránená chudoba a nezamestnanosť

– keď Slovensko bude sebestačné a životná úroveň bude poriadne vysoká

– keď Slováci nebudú žiť v chudobe, pod ľudskú dôstojnosť, nebudú zdieraní a zotročení

– keď bude odstránená rasová, sociálna, ekonomická a kultúrna diskriminácia Slovákov, na úkor menšiny

– keď bude postarané o chorých, starých, chudobných a o slovenskú rodinu

– keď tento štát, bude právnym štátom a hlavne slovenským

– keď tu prestanú dýchať vzduch tebe podobní a škodiť národu a vlasti.

Vzdychač ! prioritou musí byť vždy slovenský národ, keď bude o neho dobre postarané a keď sa on sám rozhodne, niekoho prichýliť, tak vtedy sa to môže zrealizovať, ale nie tak, ako by si to chcel ty. Bezpečnosť národa, ochrana života, zdravia a majetku Slovákov a Slovenska je prvoradá.