Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

Bratislavská škola extrémizmu Znovu ukázala svoje somárske uši v Banskej Bystrici

1 600

Bratislavská škola extrémizmu
Znovu ukázala svoje somárske uši v Banskej Bystrici

22.5.2017 si Babylonskí paholci z Bratislavy prenajali od 16oo-19oo hod. Bystrické námestie v Banskej Bystrici. Už od 15oo hod. obsadili parkovacie miesta v bočných uliciach Banskej Bystrice autá s ŠPZ BA, BL a dva autobusy taktiež s ŠPZ BA parkovali na parkovisku pri malej železničnej stanici v Banskej Bystrici/neplatené parkovisko, veď za parkovacie miesta v Banskej Bystrici vyberá poplatky Bratislavská firma/.
Dovedna bolo na Bystrickom námestí 300 osôb. Zaujímavé bolo sociálne zloženie:
130 policajtov z toho 60 štátnych, 10 mestských, 50 utajených, 10 členov ochranka ústavných činiteľov.170 ostatných osôb z toho 20 členov Slovenskej ľudovej strany Andreja Hlinku, 5 členov Kotlebovej strany, 1 bývalý primátor BB a 1 bývalý člen predsedníctva HZDS-ĽS.
Školitelia extrémizmu: s.Gál, s.Traubner, s.Vašáryová, s.Geišberg, s.Košťová, s.hlásateľ, dvaja gitaristi, dvaja s.neznámi a ešte jedna staršia s.
Na divákov pripadlo 132 osôb. Z toho bolo zjavné, že to neboli občania Banskej Bystrice/nehovorili bystrickým dialektom/,ale zaťahovali BA dialektom.20 boli očividne zjavne pod nejakou drogou asi si niečo šlahli/vyšetrovali ich policajti/ 4 si striedali zrejme ich extrémistickú vlajku s heraldikou dvojkríža v ideogramovej zákazovej dopravnej značke. Zbytok tvorili ostatní zarytí taktiež Čechoslováci v ideovom pomýlenom duchu Masarykovsko-Benešovsko-Gotvaldovskej a Medvediarskej doby 1918-1938,1945-1993 o krajine kde zajtra znamená už včera.
Po nejakých absolútne nepekne, škaredými a prepitými hlasmi, interpretovaných dekadentných piesní a to ešte v českom jazyku/chvála Bohu, že nie v slovenskom jazyku/, nasledovalo vlastné teátro školy extrémizmu.S.Gál/nedocenená perzóna novembra 1989/ sa pred všetkými vystatoval, ako nenávidí dialóg s občanmi.
S. Traubner chŕlil síru a oheň na všetkých slušných ľudí/ asi preto, že nechcú dávať lekárom úplatky/.S.Vašáryová asi nevie kde patrí/zhasnutá s. herečka sedemdesiatich socialistických rokov minulého storočia/. S.Geišberg, netreba predstavovať.
S.Košťová sa snažila/ale otvorene, neviete spievať a nemáte pekný hlas aj napriek víťazstva v tzv. slovenskej sprofanovanej superstár/.Všetci mali plné huby tolerancie, ale podľa ich pravidiel, že hlava, ktorá nežije nerozmýšľa.
To čo skutočne extrémisti v Banskej Bystrici predviedli ešte Banská Bystrica nezažila.
Osočovanie slušných ľudí, šírenie nenávisti, rozoštvávanie občanov nepravdami a polopravdami, povyšovanie sa nad ostatných občanov a zneužitie inštitútu prezidenta SR. Minulo sa to však ich cieľu. Z 86 000 dospelých občanov Banskej Bystrice som bol Bystričan na Bystrickom námestí len Ja. Ďakujem Vám Bystričania, že sa nedáte opiť školou extrémizmu z Bratislavy. Som hrdý, že som Bystričan a že znovu platí za živa v Bystrici, po smrti v nebi. Na Bystrické námestie prišli vyjadriť svoj názor proti Bratislavskej škole extrémizmu aj 10 občania z iných miest a obcí SR. Niesli transparenty odsudzujúce Bratislavskú školu extrémizmu. No, ako im Bratislavskí extrémisti nadávali, prívlastkovali ich, prekrývali ich transparenty svojim vyššie už spomínaným logom, takto si presne predstavujú toleranciu v praxi. Je jasné že Bratislavská škola extrémizmu nemá v zásobe argumenty a preto sa uchyľuje k extrémizmu. Je až smiešne, že nepoznajú základnú premisu: lžou sa nedá argumentovať. Po skončení Bratislavskej školy extrémizmu – keď sa už vykľulo šidlo von z vreca, na koniec pristúpil ku mne jeden čokoládový kučeravý mládenec a tvrdil, že je Slovák. Opýtal som sa ho, prečo si neprizná, že je Arab ? Na to mi odpovedal áno, že je Alžírčan a konfesie Mohamedovej, ale zanevrel na svoju islamskú vlasť, lebo ho netolerovala, keďže je homosexuál.

Ing. Jozef Sásik