Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
Za Boha život, za národ slobodu!

POLITICKÝ KONÍK FICO a RADOSŤ KAPITALISTOV !

702

POLITICKÝ KONÍK FICO a RADOSŤ KAPITALISTOV !

Kapitalisti môžu byť spokojní, lebo ich politický kôň Fico nebol odvolaný a ostáva naďalej pekne ustajnený a môže sa ďalej venovať splácaniu dlhov, tým, ktorí si ho kúpili. A oni môžu ďalej beztrestne profitovať a obohacovať sa na úkor slovenského národa.

Vladimír Poór, Brhel, Kiňo, Široký, Vážny a ďalší lotri sú spokojní, ich kôň ostal v stajni a oni môžu veselo ďalej šafáriť, štátne zákazky, podvody. Korupcia môže ďalej prekvitať aj vďaka politickému krytiu na najvyššej úrovni. Politický kôň je spokojný, stále je premiérom, ten pocit moci je pre neho na nezaplatenie. Odchovanec komunistickej ideológie, predseda socialistického zväzu mládeže Robko sa nevie nabažiť moci, ktovie, že prečo to je tak, možno následok traumy z detstva. Zamyslime sa, že koľko rokov, koľko je vo vláde tento komunista a aký prínos to má pre Slovensko, pre slovenský národ ? Kedy si to už konečne všetci uvedomia, že komunista Fico je odborník –  iluzionista ? Vytvára ilúziu za ilúziou – pokles nezamestnanosti ?, ilúzia, rastúca ekonomika ?, ilúzia, právny štát ?, ilúzia, žiadna korupcia ? ilúzia. A takto by sme mohli vymenovať veľa ďalších tém.

Boľševik Robert vie dokonale vytvoriť ilúziu o prosperujúcom Slovensku s vysokou životnou úrovňou, nízkou nezamestnanosťou, sociálnou vyrovnanosťou, ale povedzme si, aká je pravda ? Na Slovensku sa má dobre len niekoľko určitých skupín, ktoré sa dostali k bohatstvu tým, že si kúpili politikov, kúpili si aj Fica. Je to jedna banda zločincov, je to organizovaná skupina zločincov s politickým krytím. Majú krytie od Polície, Justície, generálnej prokuratúry. Pánko Kaliňák s jeho drzým úškrnom spokojne prehlási, že korupcia na Slovensku neexistuje.

Fico ako člen akciovej spoločnosti, spoločne s ostatnými banditami, hazarduje, kupčí so životmi Slovákov, beztrestne si šafári s majetkom slovenského národa.

Národ slovenský ! dokedy sa chceš ešte prizerať na toto celé, dokedy ? Dokedy budeš mať sklopené uši a ohnutý chrbát ?

Národ slovenský, vzchop sa, zjednoť sa a svojou zjednotenou silou dokážeš všetko. Dokážeš zastaviť činnosť týchto zločineckých organizovaných skupín a dokážeš ich postaviť pred ľudový súd a dokážeš prinavrátiť Slovensku jeho slovenskú národnú tvár. Je na mieste a v úplnom poriadku, že pokiaľ národ vidí, ako jeho zástupcovia páchajú zradu na národe, že prejavia svoj nesúhlas a spravodlivý hnev.  Že bude volať po spravodlivosti, po odstránení krívd, volať po odsúdení banditov, po zhabaní ich majetkov, ako aj ich rodín až po 10 koleno.

Slovensko potrebuje urýchlene reštart, potrebuje zmenu od podlahy, potrebujeme zmenu systému. Potrebujeme taký systém, aby už nikdy nedošlo k tomu, že pár lotrov si bude beztrestne hazardovať so životmi Slovákov a národným majetkom ! Musí to byť systém taký, v ktorom bude mať národ možnosti, aké doteraz mal len na papieri.

A čo je veľmi dôležité ! Všetci zástupcovia štátu budú niesť zodpovednosť za všetko, budú trestne zodpovední, budú okamžite odvolateľní národom. Nesmú byť nepriestrelní, nesmú sa arogantne smiať národu do tváre. Nie ! Zmena systému je nutná a potrebná !

Doteraz, ešte ani jeden jediný zločinec z vrcholovej politiky nebol súdený a odsúdený a pritom dôvodov bolo stovky ! Niečo tu nie je v poriadku a musíme to zmeniť a napraviť !

Tieto slová sú väčšinou o odchovancovi komunistického zločineckého systému Ficovi, ale samozrejme, že keď sa ľud konečne odhodlá potrestať tých, čo páchajú a páchali zradu na národe, tak určite sa nezabudne, ani na ostatných banditov a ich vlád.

Chcem aby na Slovensku nebol národ zotročovaný, aby nebol zamestnanec zneužívaný a vydieraný, aby sa budoval slovenský priemysel a poľnohospodárstvo, aby mal národ prácu, aby mladí neutekali za hranice, aby si spokojne zakladali rodiny a plodili krásne, zdravé slovenské deti. Aby matky, manželky, staré mamy, ženy slovenské, neboli nútené chodiť do zahraničia a robiť slúžky. Aby peniaze národa slovenského nekončili vo vreckách lotrov.

Národe slovenský ! čaká nás veľa práce, veľmi veľa. Musíme vziať na zodpovednosť všetkých, ktorý škodili a škodia národu a musíme začať budovať Slovenský štát. Spolu a jednotne to dokážeme.

NEZABÚDAJTE

NÁROD JE VIAC AKO ŠTÁT !

VERNÍ SEBE – SVORNE NAPRED !

ROZDROBENÍ PADNEME – ZJEDNOTENÍ ZVÍŤAZÍME !